مهمان گرامي ، خوش آمديد !
مهمان گرامي ، براي استفاده از امکانات سي اس اس ايران ثبت نام کنيد .
سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: مشکل رسیور k9k9 full hd xvidبا دیش گردان (مهم)

mohammad1362 آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو رسمی فعال
    تشکر ها
    228
    1,149 سپاس از273 پست

پیش فرض مشکل رسیور k9k9 full hd xvidبا دیش گردان (مهم)

سوال یکی از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره کمکش کنه

سلام من یک ریسیور k9k9 full hd xvid دارم و یک دیش گردان با موتور پرینیوم 5000 مدتیست که اتفاق جالبی برای سیستم افتاده است که هیچ نصابی نتوانسته به من کمک کند اتفاق از این قرر است که اگر از ماهواره هاتبرد بروم به هر ماهواره دیگری دیش حرکت نمیکند و فقط مینویسد موتور در حال حرکت است زمانی دیش حرکت میکند که دستور رفتن به express را بدهم و بعد از آن میتوانم به ماهواره های دیگر حرکت کنم ضمن این که به هیچ عنوان به ماهواره های قبل از هاتبرد نمیرود و روی هاتبرد گیر میکند مثلا اگر به سمت astra بروم روی هاتبرد گیر می افتد حال با این تفاسیر به نظر شما :
    1- آیا ریسیور نیاز به برنامه دارد و این ایراد از ریسیور است؟
    2- آیا موتور دارای اشکال شده است؟
    3- چگونه میتوان به نتیجه منطقی رسید؟
    4_آیا برنامه جدیدی برای این مد ریسیور وجود دارد

2. 2کاربر از mohammad1362 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

*IRAN* (30th May 2014),پروانه (30th May 2014)

پروانه آواتار ها
    عنوان کاربر
    مدیرکل بخش نرم افزاری
    تشکر ها
    20,232
    19,252 سپاس از3,374 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل رسیور k9k9 full hd xvidبا دیش گردان (مهم)

باسلام
    دوست عزیزمی توانید1-رسیوررا باموتوردیگری یا درمحل دیگری تست نمایید.2-می توانید ازکانالیابی توسط خودتان استفاده کنید وازکانال آماده استفاده نکنید البته بعدازتنظیم کارخانه کانالیابی نمایید.3-می توانید نرم افزاررسیوررا عوض کنید.
    همواره بیاد داشته باشید آخرین کلید باقیمانده، شاید بازگشاینده قفل در باشد.

كيانست اولين وبزرگترین سايت فوق تخصصی الكترونيك درايران

4. 2کاربر از پروانه بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

*IRAN* (30th May 2014),mohammad1362 (30th May 2014)

شاطر آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    490
    437 سپاس از88 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mohammad1362 Click here to enlarge

سلام من یک ریسیور k9k9 full hd xvid دارم و یک دیش گردان با موتور پرینیوم 5000 مدتیست که اتفاق جالبی برای سیستم افتاده است که هیچ نصابی نتوانسته به من کمک کند اتفاق از این قرر است که اگر از ماهواره هاتبرد بروم به هر ماهواره دیگری دیش حرکت نمیکند و فقط مینویسد موتور در حال حرکت است زمانی دیش حرکت میکند که دستور رفتن به express را بدهم و بعد از آن میتوانم به ماهواره های دیگر حرکت کنم ضمن این که به هیچ عنوان به ماهواره های قبل از هاتبرد نمیرود و روی هاتبرد گیر میکند مثلا اگر به سمت astra بروم روی هاتبرد گیر می افتد حال با این تفاسیر به نظر شما :
    دوست عزیز موتور ریسیت کن
    دوتا کلید های زیر موتور را چند ثانیه ای نگه دار تاچراغهای چشمک زن موتور خاموش شودودوباره به حالت اولیه برگرددبعد دستگاه رو از برق بکشش و روشنش کن.بهتر استش که درجه موتور روی صفر باشه.

6. نمایش تمام تشکر های شاطر در این پست:

kami 2015 (30th May 2014)

kami 2015 آواتار ها
    عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش رسیورها
    تشکر ها
    8,920
    26,760 سپاس از5,042 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط mohammad1362 Click here to enlarge

دورد

دوست عزيز بايد از اخرين ورژن استفاده كنه 12107F يك بار ريست فكتوري كنه

و موتور هم يك بار ريست كنه از كانال چيده شده استفاده نكنه

موفق باشي
    _____ _♥___♥_________♥____♥
    ___♥_________♥___♥__________♥
    __♥____________♥_____________♥
    __♥__________________________♥
    __♥________
    kami2015________ ♥
    ___♥________________________♥
    ____♥______________________♥
    ______♥__________________♥
    ________♥______________♥
    __________♥__________♥
    ____________♥______♥
    ______________♥__♥
    _______________ ♥

vahidshz آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    0
    0 سپاس از0 پست

پیش فرض مشکل در مورد کانال یابی

سلام من ی مشکلی دارم با فایندر ماهواره یاه ست رو تنظیم کردم فرکانس هم رو 95% تا 100% هست ولی کانال یابی چه اتوماتیک چه دستی که میزنم این شبکه های GEMرو نمیاره ریسیورم هم iclass k9k9 full hd pvr هستش مثلا فرکانس 11880 عمودی 27500 رو میزنم سیگنال صفر میشه ولی وقتی از عمودی میکنم افقی سیگنال پر میشه برا فرکانس 12034 هم همینجوری هست بیشتر شبکه هایی هم که فقط و فقط برام اورده شبکه های ترکیه مثل atv trt music و ایناها هستش یه 200 تا شبکه اورده در ضمن کلا ریسیور رو به تنظیمات اولیه کارخانه ریسیت هم کردم اخرین اپدیت شرکت ایکلاس تاریخ 14 /2/2014 هم اپدیتش کردم خودم بگین چکار کنم مغزم هنگیده بخدا

TANHAE آواتار ها
    عنوان کاربر
    ***کاربران ویـــــــــژه***
    تشکر ها
    476
    692 سپاس از150 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در مورد کانال یابی

[QUOTE=vahidshz;402920]سلام من ی مشکلی دارم با فایندر ماهواره یاه ست رو تنظیم کردم فرکانس هم رو 95% تا 100% هست ولی کانال یابی چه اتوماتیک چه دستی که میزنم این شبکه های GEMرو نمیاره ریسیورم هم iclass k9k9 full hd pvr هستش مثلا فرکانس 11880 عمودی 27500 رو میزنم سیگنال صفر میشه ولی وقتی از عمودی میکنم افقی سیگنال پر میشه برا فرکانس 12034 هم همینجوری هست بیشتر شبکه هایی هم که فقط و فقط برام اورده شبکه های ترکیه مثل atv trt music و ایناها هستش یه 200 تا شبکه اورده در ضمن کلا ریسیور رو به تنظیمات اولیه کارخانه ریسیت هم کردم اخرین اپدیت شرکت ایکلاس تاریخ 14 /2/2014 هم اپدیتش کردم خودم بگین چکار کنم مغزم هنگیده بخدا

سلام دوست عزیز:
    ایراد از دستگاه نیست شما جهت یاه ست را دریافت نکردید بلکه یکی از ماهواره های مجاوره چون فرکانس11880 رو یاه ست عمودیه، باتوجه به شبکه هایی که اسم بردی جهت دیگه ای را گرفتی دوباره جهت یابی کن

10. نمایش تمام تشکر های TANHAE در این پست:

Taghi- (30th May 2014)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع