مهمان گرامي ، خوش آمديد !
مهمان گرامي ، براي استفاده از امکانات سي اس اس ايران ثبت نام کنيد .
سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: توجه : تمامی کاربرانی که از شرینگ اینترنتی آی استار استفاده میکنن مراجعه کنن

as_sadegh آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    0
    66 سپاس از27 پست

پیش فرض پاسخ : توجه : تمامی کاربرانی که از شرینگ اینترنتی آی استار استفاده میکنن مراجعه کنن

با سلام
    من کانالای اچ دیم تو ماهواره w3a (آی استار 30000 مگا )، باز نمیشه در حالیکه در هاتبرد یاز میشن. لطفن کمک

2. نمایش تمام تشکر های as_sadegh در این پست:

afshin44 (2nd December 2013)

amirgoogle آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    41
    96 سپاس از37 پست

پیش فرض پاسخ : توجه : تمامی کاربرانی که از شرینگ اینترنتی آی استار استفاده میکنن مراجعه کنن

[QUOTE=ALEDAVOD;267033]با سلام خدمت کاربران عزیزو دوستانی که از شرینگ اینترنتی استفاده میکنن همیشه گله داشتن که دستگاه ما به تمام سرورها وصل نمیشه و تعدادی از کانالها رو نداریم . امروز سورپرایزی برای شما عزیزان دارم که این مشکل کامل حل بشه . این اموزش که در زیر قرار میدم انجام دهید و از کانالها لذت ببریدو به تمام سرورها وصل بشید . دوستانی که رسیورهای سری nxp دارن میدونن که شرینگ همیشه به 28 سرور وصل بود و بالاتر نمیرفت طبق عکسی که پایین گذاشتم به 34 سرور وصله و میتونه بیشتر هم بشه که من خودم همین تعداد رو تعین کردم و در بقیه دستگاهها هم بدین شکل .

Click here to enlarge

خوب میریم سراغ اموزش شما ابتدا وقتی به شرینگ اینترنتی وصل شدی و تمام سرورها کامل شد و دیگه بالاتر نرفت و کانالها رو باز شده داشتین f1 و سه بار 5 رو بزنید و ببینید به چند سرور وصل هستید . بعد f1 و سه بار 6 رو بزنید و به اخرین صفحه برید که اسم اخرین پکیج نوشته حالا شاید صفحه 13 باشه یا 12 خلاصه هر صفحه که قبلش اسم اخرین پکیج نوشته شده . برای دوستانی که از 40000 و 4000 استفاده میکنن منو رو زده و جهاربار عدد 7.

در پایین صفحه که میاد جلوی
    server Type گزینه G-Share رو انتخاب میکنیم .

بعد روی قسمت ip/URL کلید میکنیم تا صفحه زیر نمایان بشه و IP/URL رو وارد میکنیم و اوکی با کلید قرمز

Click here to enlarge

و بعد به گزینه پایین یعنی TCP PORT رفته و روش اوکی میکنیم تا صفحه زیر نمایان بشه و TCP PORT رو وارد میکنیم و کلید قرمز رو میزنیم
    .

Click here to enlarge

صبر کنید تا سرور وصل بشه و کانکت بشه مانند عکس پایین

Click here to enlarge

توجه :دوستانی که مدت شرینگشون تمام نشده میتونن استفاده کنن . و اینکه در لیستزیر که ایپی ها موجوده شما نگاه کنید در صفحه 40 به بعد اسم کدام پکیج درصفحات ندارین و کانالهای اون پکیج رو ندارین مثلا من خودم پکیج دیجی الپ درماهواره یوتلست 16 درجه رو تو صفحات اسمشنبود و نه باز بود ایپی رو وارد کردم یا مانند عکس بالا پکیج سفیرا
    [
    باسلام:ایستار20000 هشت مگ 27 سرور وصل بودم وقتیf1 سه تا6 میزنم بالا زده 1 وقتی یکی میام اخر میشه40 اسم پکیج هم نیست! ممنون میشم ازراهنماییتون

4. 4کاربر از amirgoogle بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

afshin44 (2nd December 2013),gatagha5 (8th February 2013),SALEH (12th April 2013),yeknaz3 (1st March 2013)

a-ha آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    2
    12 سپاس از7 پست

درود بر شما از سرور 1تا7 رو لطفا مشخصاتشو بذارید من ندارم

6. نمایش تمام تشکر های a-ha در این پست:

یعقوب 20 آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    84
    158 سپاس از49 پست

با سلام
    لطفاً در مورد فعال کردن شیرینگ 9900 راهنمائی فرمائید
    با تشکر

8. نمایش تمام تشکر های یعقوب 20 در این پست:

kamand12 آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    7
    21 سپاس از10 پست

پیش فرض استار99

سلام استار99 شرینگ اینترنتی داره چطور فعال میشه لطفا راهنمایی کنید

10. نمایش تمام تشکر های kamand12 در این پست:

bijanfakhr آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    1
    22 سپاس از5 پست

پیش فرض Istar 15000

مدیران محترم انجمن , هر کار میکنم سرورها کامل وصل نمیشه و هیچ کانالی باز نمیشه ! و تاریخ شروع و پایان شیرینگ دستگاه نمایش داده نمیشه!!! لطفاً راهنمایی بفرمایید . تا کنون چندین مدل 20000 را راه اندازی کرده ام و مشکلی نداشته ام نمی دانم چرا این 150000 که اولین بار است خریده ام راه نمی افتد ؟!!!

12. نمایش تمام تشکر های bijanfakhr در این پست:

m.nsat2 آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    42
    30 سپاس از11 پست

پیش فرض پاسخ : Istar 15000

دقیقا مشکل دوستمونو دارم 15000 جدیدن کانکت نمیشه فقط تا سرور 26 میره وهیچ اتفاقیم نمی افته...

14. 2کاربر از m.nsat2 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

afshin44 (2nd December 2013),mostaffa (25th August 2013)

ahmad_tanhaa2000 آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    9
    15 سپاس از7 پست

Icon5

دقیقا مشکل دوستمونو دارم 15000 جدیدن کانکت نمیشه فقط تا سرور 26 میره وهیچ اتفاقیم نمی افته...

16. نمایش تمام تشکر های ahmad_tanhaa2000 در این پست:

ahmad_tanhaa2000 آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    9
    15 سپاس از7 پست

Icon5

ضمنا درتاریخ هم میزنه 2008/1/1--2008/1/1

18. 2کاربر از ahmad_tanhaa2000 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

afshin44 (2nd December 2013),mostaffa (25th August 2013)

msarian9 آواتار ها
    عنوان کاربر
    کاربر اخراجی
    تشکر ها
    34
    1,007 سپاس از167 پست

دوستان گرانمایه طبق اعلام شرکت istar اکانت رایگان اینترنتی دستگاه istar 15000 غیر قابل استفاده میباشد و از این پس این مدل بدون شیرینگ رایگان ارائه میگردد . تنها چاره عدم خرید این مدل ... این هم متن اطلاعیه سایت پشتیبان :

در مورد شیرینگ این مدل شرکت جواب داده که توسری جدید تولیدات که یک وای فای به عنوان هدیه همراه رسیور بود اکانت اینترنتی شون 3 ماهه شده بود که این سه ماه اکانت هم دچار مشکل شده و از این به بعد این مدل رو بدون اکانت رایگان عرضه خواهد کرد. پس خواهشا دیگه در مورد شیرینگ این مدل سوال نفرمائید .تشکر
    ویرایش توسط msarian9 : 5th June 2013 در ساعت 02:26

20. 3کاربر از msarian9 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

afshin44 (23rd August 2013),ebi99999 (5th June 2013),mostaffa (25th August 2013)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع