مهمان گرامي ، خوش آمديد !
مهمان گرامي ، براي استفاده از امکانات سي اس اس ايران ثبت نام کنيد .
سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: راه ا ندازی شیرینگ اینترنتی istar x2500 full hd

mahya9090 آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    0
    0 سپاس از0 پست

خواشمندم در خصوص مشكل رسيور istar x2500 full hd راهنمايي نمائيد:
    من در حال تعويض كانالها بودم كه يكدفعه در روي كانال sports كارتي قفل كرد و ديگر هيچ دكمه اي عمل نكرد و وقتي از كليد پشت رسيور خاموش و روشن كردم ديگر بالا نيامد و فقط چراغ istar روشن مي شود و ديگر بالا نمي آيد. لطفاً مرا راهنمائي نمائيد. با سپاس

dadashkian آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    255
    155 سپاس از55 پست

[QUOTE=rewrew;232360]دوستان و اساتید محترم اگه کسی اطلاعی از کانفیگ کردن مودم دارن لطفا راهنمایی بفرمایید.
    متشکرم
    سلام من با وایمکس ایرانسل و سرعت 128 برای یه دوستی بستم خوبه خوبه.بعضی وقتا یکم ازیت میکنه که میخوام سرعتش و 256 افزایش بدم فکرکنم عالی بشه.البته رسیورش 4000 که نباید فرق چندانی داشته باشه.موضوعی که خیلی مهم هست موقعیت مکانی شما برای گرفتن حد اکثریه آنتن وایمکسه.اگه دور برت بسته هست باید جای بلندی باشه.

farid fallahi آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 از 1 پست

با سلام آقا این پچ 1.18b4 رو یکی بذاره هرچی میگردم نیست

4. نمایش تمام تشکر های farid fallahi در این پست:

عارف2 (8th October 2012)

mohamad487 آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    4
    37 سپاس از11 پست

دوست من از فلش استفاده کن و اخرین نرم افزار رو بریز 1.19b6 اول تمام اتصالات رو قطع کن دستگاه رو از پنل پشت خاموش و روشن من حالا با فلش اخرین اپ گرید رو بریز دستگاه رو تنظیم کارخانه کن و از کانالها لذت ببر

---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 21:04 ----------

فرید خان این پچ دیگه قدیمی شده از 1.19b6 استفاده کن تو همین سایت بخش نرم افزار 2500

6. نمایش تمام تشکر های mohamad487 در این پست:

Mostafa2007  (18th September 2012)

parandeno آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    18
    16 سپاس از5 پست

Icon10

سلام من تمام مراحل بالا رو تکرار کردم با اینکه برقراری ارتباط رو موفق تمی زد و شکست ارتباط تمایان می شد ول بعد از اینکه روی لوگین کلید کردم و بیرون اومدم همه کانال های کارتی رو باز می کرد. دوستان امتحان کنن.من جواب گرفتم

qwstand آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    2
    2 سپاس از2 پست

پیش فرض پاسخ : راه ا ندازی شیرینگ اینترنتی istar x2500 full hd

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ALEDAVOD Click here to enlarge
    با سلام خدمات شما دوستان و کاربران محترم

راه اندازی شیرینگ اینترنتی ISTAR X2500 FULL HD
    1: ابتدا منو زده و وارد قسمت T00LS شوید.
    2: برروی قسمت Server setting رفته و کلید ok را بزنید.
    3:در این قسمت 6 گزینه ظاهر میشود برروی گزینه آخر یعنی Gs-cam اوکی کنید.
    4: در قسمت Active code دوبار عدد 12345 را وارد کنید یعنی:1234512345
    5:حال برروی گزینه Active اوکی کنید و منتظر بمانید تا عبارت ظاهر شود.

Active success
    welcome to Gs-cam Account will expire after 365 daye

6- دکمه Exit را بزنید و از صفحه خارج شوید و سپس بر روی گزینه اول (NEW Camd Client) رفته و OK کنید و در صفحه جدید نمایان شده در قسمت پایین آن بر روی Login رفته و OK کرده و منتظر برقراری ارتباط و کانکت با سرور شوید!
    7: حال از منو خارج شوید وبرروی یکی از کانالهای کارتی رفته و منتظر بمانید تا باز شود.
    8:بعد از خاموش و روشن کردن دیگه لازم نیست دوباره اکتیو بشی بار اول کفایت میکنه مهم کانکشنه که بعد از روشن کردن ADSL و رسیور روی یکی از کانالهای کارتی برید البته گزینه اتو کانکت بعد از LOGIN رو تو 4 تا سرور YES کنید

تذکر برای آندسته از عزیزانی که موفق به باز کردن کانالها نشدند :
    لطفا به نکات زیر دقت کنید
    1. حتما از پچ
    ISTAR X2500_V1.18B4_(Blue Menu) 28-06-2012 استفاده کنید چون پچهای دیگر قادر به کانکشن نیستند

2. در هنگام اپدیت از گزینه allcodes استفاده کنید

3. اگر بار اول اکتیو نشدید حتما ADSL و رسیور رو یک بار خاموش و روشن کنید اجازه بدید چراغ ADSL روشن بشه بعد اقدام به اکتیو کنید و گرنه اگر هزار بار اکتیو کنید جواب نمیده ( اگر بار اول اکتیو شدید نیاز به اکتیو دوباره در هر بار نیست مهم کانکشنه که باید 4 تا سرور کانکت بشه )
    4. کلمه ( YES) رو تو 4 تا سرور ok کنید اینکار خیلی مهم است و هیچکس بهش توجه نمیکنه اگر اینکارو نکنید در هر بار خاموش کردن دستگاه باید همه کارها رو از اول دوباره انجام بدید
    5. از صفحه اکتیو بیرون بیایید و روی گزینه اول ok کنید روی LOGIN ok کنید و منتظر باشید تا کانکت شوید روی یکی از کانالهای کارتی برید تا باز شود بعد دوباره صفحه کانکت رو چک کنید تا 4 تا سرور کانکت بشه روی بعضی کانالها باید تا حدود دو دقیقه صبر کنید تا باز بشه
    تنظیمات مودم باید روی PPOE باشد (اتو کانکت)

Click here to enlarge
    با سلام و خسته نباشید مراحل بالا رو رفتم مرحله 6 به بعد کانکت نمیشه و خطای فیلد میده ولی شیرینگ کار میکنه و تعدادی از کانالهای کارتی بازمیشه از جمله کانالهای ورزشی الجزیره در ضمن مشکلات ذیل رو دارم 1- وارد قسمت هواشناسی نمیشه خطایnetwork no available میده(زمانی که دستگاه روشن میشه IP رو دریافت میکنه) 2- کانالهای sky و کانالهای کارتی HD رو باز نمیکنه در ضمن کانالهایی که باز میشه خیلی فریز داره 3- رمز دستگاه (0000) رو میخوام عوض کنم و روی دستگاه هنگام روشن شدن رمز بزارم چکار باید بکنم با تشکر فراوان

qwstand آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    2
    2 سپاس از2 پست

با سلام مجدد یه سوال با آپگرید کردن رسیور Istar x2500 full hd با پچ های جدید مشکلی برای شیرینگ رایگان ایجاد نمیشه برای اینکه دوستان اعلام میکنند که شیرینگ فقط با پچ V1.18B4_(Blue Menu) 28-06-2012 کار میکنه با تشکر

kami 2015 آواتار ها
    عنوان کاربر
    مدیر ارشد بخش رسیورها
    تشکر ها
    8,920
    26,745 سپاس از5,042 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط qwstand Click here to enlarge
    با سلام مجدد یه سوال با آپگرید کردن رسیور Istar x2500 full hd با پچ های جدید مشکلی برای شیرینگ رایگان ایجاد نمیشه برای اینکه دوستان اعلام میکنند که شیرینگ فقط با پچ V1.18B4_(Blue Menu) 28-06-2012 کار میکنه با تشکر

دورد

دوست عزيز شيرنك با هر دو ورژن داره كار ميگنه

شما هر كدام را دوست داري بزن ببين كدام ورژن خوب جواب ميده

VER : 1.19B1* V1.18B4
    _____ _♥___♥_________♥____♥
    ___♥_________♥___♥__________♥
    __♥____________♥_____________♥
    __♥__________________________♥
    __♥________
    kami2015________ ♥
    ___♥________________________♥
    ____♥______________________♥
    ______♥__________________♥
    ________♥______________♥
    __________♥__________♥
    ____________♥______♥
    ______________♥__♥
    _______________ ♥

a-ha آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    2
    12 سپاس از7 پست

سلام من رسیور istar 2500 full hd دارم برای شرینگ اکتیو شده ولی موقعی که روی login دکمه ok را میزنم failed میاره و connect نمیشه لطفا راهنماییم کنید ممنون

cengiz آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو رسمی نیمه فعال
    تشکر ها
    18
    393 سپاس از128 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط qwstand Click here to enlarge
    با سلام و خسته نباشید مراحل بالا رو رفتم مرحله 6 به بعد کانکت نمیشه و خطای فیلد میده ولی شیرینگ کار میکنه و تعدادی از کانالهای کارتی بازمیشه از جمله کانالهای ورزشی الجزیره در ضمن مشکلات ذیل رو دارم 1- وارد قسمت هواشناسی نمیشه خطایnetwork no available میده(زمانی که دستگاه روشن میشه IP رو دریافت میکنه) 2- کانالهای sky و کانالهای کارتی HD رو باز نمیکنه در ضمن کانالهایی که باز میشه خیلی فریز داره 3- رمز دستگاه (0000) رو میخوام عوض کنم و روی دستگاه هنگام روشن شدن رمز بزارم چکار باید بکنم با تشکر فراوان
    توجه کنید که دوستمون توی یه جای راهنممایی اشتباه گفته :
    اینجا رو :6- دکمه Exit را بزنید و از صفحه خارج شوید و سپس بر روی گزینه اول (NEW Camd Client) رفته و OK کنید و در صفحه جدید نمایان شده در قسمت پایین آن بر روی Login رفته و OK کرده و منتظر برقراری ارتباط و کانکت با سرور شوید!

روی گزینه اخری یعنی GS-CAM اوکی میکنید . بقیه مراحا هونه رمز 1234512345 رو اکتیو اوکی زده و پیغام ول کام رو که دادذ لاگین میشه .و عدد 365 روز رو میزینه که شرینگش شروع شده.
    در ضمن ورژن جدیش 1.19B هم شرینگ فعاله ولی کیفتش مثل ای استار های 30000 یا 40000 نیست تقریبا ضعیفتره و تعداد کمتری باز میکنه
    ویرایش توسط cengiz : 26th April 2013 در ساعت 03:29

13. 2کاربر از cengiz بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

afshin44 (23rd August 2013),kavir85 (14th September 2013)

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع