مهمان گرامي ، خوش آمديد !
مهمان گرامي ، براي استفاده از امکانات سي اس اس ايران ثبت نام کنيد .
سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.
صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 105 , از مجموع 105

موضوع: اموزش تبدیل ریسیور فورست به مدلهای گروه فورتیس بدون نیاز به پلاگین اچدی فلشر و نرم افزارreseller_changer + دانلود نرم افزار ها

shelt آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو رسمی فعال
    تشکر ها
    559
    913 سپاس از212 پست

پیش فرض پاسخ : اموزش تبدیل ریسیور فورست به مدلهای گروه فورتیس بدون نیاز به پلاگین اچدی فلشر و نرم افزارreseller_changer + دانلود نرم افزار ها

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط saeid322 Click here to enlarge
    ممنون از شما.پس 9900 چند مدل دارد.طبق عکس هم که شما زحمتش را کشیدید مثل همون forever7474 یا 7878 هست،پس دیگه نیازی به امتحان کردنش نیست.راستی به نظر شما نرم افزار کدام دستگاه از همه بهتر و زیباتر هست برای تبدیل.به نظر خودم که دو سه تایی را امتحان کردم همین forever7878 از همه بهتر بود فقط عیبش این هست که RSS نداره.
    من تقریبا تمام مدلها را تست کرده ام وبعداز نرم افزار اصلی فورست نرم افزار forever را ترجیح میدهم و علت آن هم این است که منوی info آن باریک و ساده بوده در قسمت پایین صفحه قرار میگیرد ودر نتیجه هنگام تعویض کانال چشم را خسته نمیکند ودیگر اینکه با دوبار فشار روی دگمه پاور میتوان آنرا خاموش کامل کرد و سوم اینکه سایت آن بدون فی-ل-تر و نرم افزارهای جدید آن تا کنون به موقع منتشر شده است . با تشکراز شما

2. 2کاربر از shelt بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

arash.arya43 (10th August 2014),saeid322 (6th July 2014)

saeid322 آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    14
    7 سپاس از7 پست

پیش فرض پاسخ : اموزش تبدیل ریسیور فورست به مدلهای گروه فورتیس بدون نیاز به پلاگین اچدی فلشر و نرم افزارreseller_changer + دانلود نرم افزار ها

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط shelt Click here to enlarge
    من تقریبا تمام مدلها را تست کرده ام وبعداز نرم افزار اصلی فورست نرم افزار forever را ترجیح میدهم و علت آن هم این است که منوی info آن باریک و ساده بوده در قسمت پایین صفحه قرار میگیرد ودر نتیجه هنگام تعویض کانال چشم را خسته نمیکند ودیگر اینکه با دوبار فشار روی دگمه پاور میتوان آنرا خاموش کامل کرد و سوم اینکه سایت آن بدون فی-ل-تر و نرم افزارهای جدید آن تا کنون به موقع منتشر شده است . با تشکراز شما
    راستش نرم افزار فورست که من ریختم خیلی رنگ بدی داره در واقع همون نرم افزار ایکس کروز را مثل این میمونه که سیاه و سفیدش کرده باشین و هایلایت ها رو به رنگ قرمز نشون میده اصلن خوب نیست.به نظر خودم هم forever قشنگه ولی حیف RSS نداره.و در مورد دکمه پاور که گفتین ایکس کروز هم این حالت را داره.تازه بیشرفته ترش،چون وقتی دکمه پاور را دو بار فشار دهید یا دو ثانیه نگهش دارید بهتون سه تا گزینه میده که میتونین انتخاب کنید.
    1-standby mode
    2-power saving
    3-reboot
    در کل من فکر کنم پنج مدل را امتحان کردم که فورست و اکتاگون و سوپرباکس که مثل هم بودند،تایگر هم که مثل خود ایکس کروز بود.به نظر من همون برنامه خود ایکس کروز و forever از همه بهتر هستند.

4. نمایش تمام تشکر های saeid322 در این پست:

shelt (7th July 2014)

hidalgo_82 آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    0
    18 سپاس از8 پست

[QUOTE=mehdi gol;273940]تاپیک شما با تاپیک فوق ادغام شد به دلیل مشترک بودن موضوع
    اما به دلیل اهمین مطلب شما لینک ان در ارسال های اول تاپیک نیز قرار گرفت و البته لینک ان در بخش اموزش با لینک مستقیم به این تاپیک و ارسال شما
    موفق باشید

بنده فورست 9200 اچ دی پلاس رو به اکتاگون و drake تغییر دادم.منوی ظاهری اصلا تغییری نکرد و با منوی اصلی فورست مو نمیزنمه.
    ولی نرم افزار foreever 7474 رو نصب کردم و دارم باهاش کار میکنم.منوش ترکیبی از مشکی و آبی هستش و به نظر من شیک تر از فورست.

6. نمایش تمام تشکر های hidalgo_82 در این پست:

shelt (8th August 2014)

behnam12 آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    2
    0 سپاس از0 پست

Icon9 پاسخ : اموزش تبدیل ریسیور فورست به مدلهای گروه فورتیس بدون نیاز به پلاگین اچدی فلشر و نرم افزارreseller_changer + دانلود نرم افزار ها

با سلام من دو عدد دستگاه فورست 9200 پلاس سری جدید گرفتم فقط برای اینکه سه کانال رو همزمان ضبط کنم اما بعد خرید تنها دو کانال رو ضبط میکنه راهی داره که تبدیل کنم به رسیور 420 avantیا7474 foreverچون که برام به صورت معمول از رو usbفایل رو نشناخت از طریق usb scan هم اررور داد

ddavod2 آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    0
    0 سپاس از0 پست

6ساله اینجا مطلب نیست

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع