مهمان گرامي ، خوش آمديد !
مهمان گرامي ، براي استفاده از امکانات سي اس اس ايران ثبت نام کنيد .
سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 , از مجموع 36

موضوع: سئوالات و مشکلات کارت های تکنوترند ( TechnoTrend )

Ahmad20 آواتار ها
    عنوان کاربر
    کنترل کل سایت و مدیر کل تالار DVB
    تشکر ها
    9,765
    21,726 سپاس از4,697 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط iNaeim Click here to enlarge
    سلام به دوستان

یک عدد کارت TT1600 هست که سوییچم رو نمیناسه . روی سوییچم نوشته ورژن 2.1

ولی تو برنامه DVBDream ورژن های 1 و 2 رو قبول میکنه . سوییچ ورژن 1 یا 2 هم پیدا میشه یا قلق خاصی داره همین 2.1 رو راه بندازم ؟
    سلام
    سوئیچ هر ورژن یا مارکی باشه فقط سالم باشه.تو پلیر دریم در قسمت دایسک اگر سوئیچتون 4 خروجه است نوع سوئیچ را روی همون گزینه ی V1.0 or 2.0 قرار بدید و جهت ها را بهش معرفی کنید.
    اگر سیگنالی دریافت نکردید ممکنه مشکل از جهت یا سوئیچ باشه که میتونید بدون سوئیچ تست کنید.
    فروش ویژه برترین دیتاهای طبقه بندی شده با کیفیت بلوری (720P- 1080P )

جهت تهیه از طریق YAhoo یا پ.خ در ارتباط باشید.

آی دی Yahoo را در زیر آواتار و نام کاربری میتونید مشاهده کنید
    Click here to enlarge

koroosh_kabir آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    6
    3 سپاس از2 پست

من یه کارت 3600 دارم. درایور bda رو نصب کردم. استریم ریدر مخصوص کریزی کت رو هم دارم. ولی وقتی tsreader رو نصب و اجراء میکنم، بعد از دادن فرکانس و ... هیچ کاری نمیکنه. راهنمایی بکنید در مورد استریم ریدرهای این کارت. ممنون.

Ahmad20 آواتار ها
    عنوان کاربر
    کنترل کل سایت و مدیر کل تالار DVB
    تشکر ها
    9,765
    21,726 سپاس از4,697 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط koroosh_kabir Click here to enlarge
    من یه کارت 3600 دارم. درایور bda رو نصب کردم. استریم ریدر مخصوص کریزی کت رو هم دارم. ولی وقتی tsreader رو نصب و اجراء میکنم، بعد از دادن فرکانس و ... هیچ کاری نمیکنه. راهنمایی بکنید در مورد استریم ریدرهای این کارت. ممنون.
    با توجه به دادن فرکانس و اینکه سورس برنامه مشکلی نداشته شما در قسمت Lnb frequency عدد 9750 را وارد کن و تست کن اگر از سوئیچ هم استفاده میکنی در قسمت switch حالت های مختلف را تست کن .البته قبلش با پلیر یا برنامه دیتا تست کن ببینید فرکانس سیگنال داره یا خیر.
    فروش ویژه برترین دیتاهای طبقه بندی شده با کیفیت بلوری (720P- 1080P )

جهت تهیه از طریق YAhoo یا پ.خ در ارتباط باشید.

آی دی Yahoo را در زیر آواتار و نام کاربری میتونید مشاهده کنید
    Click here to enlarge

anahidebaba آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    0
    0 سپاس از0 پست

سلام و خسته نباشید.ممنون از سایت خوبتون.من مدتهاست یعنی از سه چهارسال پیش که کارت Techno Trend مدل tt_budget_219g رو خریدم دو تا مشکل عمده داشتم.یکی اینکه تا به امروز نتونستم کارتمو روی ویندوز 7 نصب کنم و درایور مخصوص کارتمو جایی گیر نیاوردم و هر موقع با درایور خودش روی ویندوز 7 نصب کردم ویندوزمو خراب کرد و اون صفحه آبی که نشون میده ویندوز خراب شده بعدش اومده.البته اینو بگم که توی حالت safe mode راحت شناسایی و نصب میشه ولی توی حالت normal نه و شناسایی نمیشه.دوم اینکه توی این چندسال که فقط توی ویندوز xp تونستم نصبش کنم و استفاده کنم اونم فقط با نرم افزار progdvb اونم فقط با یه ورژن خاص و قدیمیش.وباورتون نمیشه انواع اقسام skynet هارو تا حالا دانلود کردم ولی نتونستم ازشون استفاده و آفلاین کار کنم.فقط با progdvb اونم یه ورژن خاص و قدیمیش.اگر شما لطف کنید و منو در حل این دوتا مشکل که عرض کردم راهنمایی کنید خیلی خیلی ممنون میشم.پس یکی درایور مخصوص کارتم برای ویندوز سون و دومی دلیل کار نکردن کارتم با skynet های مختلف.بازهم سپاسگذارم و منتظر راهنماییتون میشم.

javad2010 آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    44
    43 سپاس از20 پست

پیش فرض کمک

با تشکر از مطالب داغ و با ارزش من کارت المانی تکنوترند1600 دارم میخواستم با نرم افزار tsreader pro را برای این کارت راه اندازی کنم اون قسمت سورس را باید چه چیزی وارد کنم هر کاری کردم نشد

iNaeim آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    4
    2 سپاس از2 پست

پیش فرض پاسخ : سئوالات و مشکلات کارت های تکنوترند ( TechnoTrend )

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط Ahmad20 Click here to enlarge
    سلام
    سوئیچ هر ورژن یا مارکی باشه فقط سالم باشه.تو پلیر دریم در قسمت دایسک اگر سوئیچتون 4 خروجه است نوع سوئیچ را روی همون گزینه ی V1.0 or 2.0 قرار بدید و جهت ها را بهش معرفی کنید.
    اگر سیگنالی دریافت نکردید ممکنه مشکل از جهت یا سوئیچ باشه که میتونید بدون سوئیچ تست کنید.
    4 5 تا سوییچ مختلف تست کردم فرقی نکرد...

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع