مهمان گرامي ، خوش آمديد !
مهمان گرامي ، براي استفاده از امکانات سي اس اس ايران ثبت نام کنيد .
سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: تشخیص اورجینال بودن کارتهای تکنوترند آلمان

shiraz sat آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو رسمی نیمه فعال
    تشکر ها
    44
    1,009 سپاس از136 پست

پیش فرض تشخیص اورجینال بودن کارتهای تکنوترند آلمان

Click here to enlarge Click here to enlarge

بدون شرح...

Click here to enlarge

Click here to enlarge

Click here to enlarge

2. 10کاربر از shiraz sat بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (3rd May 2012),Ahmad20 (12th November 2011),ebims (23rd November 2014),elc.rgb (12th November 2011),M.Salehi  (13th April 2012),M_Repair (3rd May 2012),poyul (3rd August 2014),SALEH (3rd May 2012),محمد مهدوی (13th November 2011),شهریار (12th November 2011)

shiraz sat آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو رسمی نیمه فعال
    تشکر ها
    44
    1,009 سپاس از136 پست

مدتی است که فروشندگان چینی فروش قصد خراب کردن کارتهای شرکت تکنوترند آلمان را دارند که با شایعه سازی قصد دارند این کارت را چینی تلقی کنند تا مشتریان به سوی این کارتها هجوم نبرند.
    اما امروز با دلیل و مدرک بهتون ثابت میکنم که تمامی کارتهای تکنوترند ما از کشور آلمان تهیه میشود و 100درصد ساخت آلمان میباشد.
    هر کجا از سایتهای ایرانی خواندید که کارتهای تکنوترند را چینی تلقی کردند حتما این پست بنده را کپی و پیست کنید تا مورد توجه همه قرار گیرد

4. 6کاربر از shiraz sat بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (3rd May 2012),ebims (23rd November 2014),elc.rgb (12th November 2011),M.Salehi  (13th April 2012),M_Repair (3rd May 2012),SALEH (3rd May 2012)

Silvvy آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو رسمی فعال
    تشکر ها
    221
    1,832 سپاس از414 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط shiraz sat Click here to enlarge
    مدتی است که فروشندگان چینی فروش قصد خراب کردن کارتهای شرکت تکنوترند آلمان را دارند که با شایعه سازی قصد دارند این کارت را چینی تلقی کنند تا مشتریان به سوی این کارتها هجوم نبرند.
    اما امروز با دلیل و مدرک بهتون ثابت میکنم که تمامی کارتهای تکنوترند ما از کشور آلمان تهیه میشود و 100درصد ساخت آلمان میباشد.
    هر کجا از سایتهای ایرانی خواندید که کارتهای تکنوترند را چینی تلقی کردند حتما این پست بنده را کپی و پیست کنید تا مورد توجه همه قرار گیرد
    متاسفانه کارتهای تکنو ترند بزرگترین عیب انها این است که MAC آدرس آنها ثابت است و عوض نمیشود توسط نرم افزار فابریک خودش
    به همین خاطر در ایران تکنوترند طرفدار ندارد و همه کارت تایوانی و چینی میخرند چون امکانات نرم افزاری آنها بسیار قدرتمند تر از تکنو ترند است.

6. 5کاربر از Silvvy بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (3rd May 2012),M.Salehi  (13th April 2012),M_Repair (3rd May 2012),SALEH (3rd May 2012),WDQWF (10th June 2012)

makan_sky آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو رسمی نیمه فعال
    تشکر ها
    74
    300 سپاس از110 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط Silvvy Click here to enlarge
    متاسفانه کارتهای تکنو ترند بزرگترین عیب انها این است که MAC آدرس آنها ثابت است و عوض نمیشود توسط نرم افزار فابریک خودش
    به همین خاطر در ایران تکنوترند طرفدار ندارد و همه کارت تایوانی و چینی میخرند چون امکانات نرم افزاری آنها بسیار قدرتمند تر از تکنو ترند است.
    الان تو کارت جدید تکنو ترند نرم افزار tt-ip data برای همین منظور قرار دادن

8. 4کاربر از makan_sky بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

abady (3rd May 2012),Ahmad20 (3rd May 2012),M_Repair (3rd May 2012),SALEH (3rd May 2012)

rasool-pars آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    59
    19 سپاس از9 پست

اصلا این چیه؟ماکه چیزی متوجه نشدیم

10. نمایش تمام تشکر های rasool-pars در این پست:

abady (3rd May 2012)

shahriar2211 آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    169
    264 سپاس از42 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط rasool-pars Click here to enlarge
    اصلا این چیه؟ماکه چیزی متوجه نشدیم
    این DVB کارت هست . ( کارت رسیور ) رسیور مخصوص کامپیوتر . Click here to enlarge

WDQWF آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    7
    تشکر شده 1 از 1 پست

من یک کارت تکنوترند 3600 دارم 1.5 پیش از اقای عباس قنبری در سایت شاپ دی وی بی خریدم 170000 تومان . اما با وجود نصب و امتحاان همه درایور ها وپلیر های مختلف و زیر و رو کردن همه سایت های ماهواره ای هنوز نتونستم کاری کنم و این کارت پس از اجرای برنامه هیج سیگنالی رو دریافت نمیکنه و ضمنا اصلا با سوییچ کار نمی کنه. تو سایتها که میگشتم مثل خودم چند نفر هم بودن. یک جا یه نفر بهم گفت این بابا کلاه برداره و احتمالا کارت سوخته یا دسته 2 بهت انداخته. حالا اصلا این کارت تعمیر میشه؟

aria1500 آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    89
    366 سپاس از71 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط WDQWF Click here to enlarge
    من یک کارت تکنوترند 3600 دارم 1.5 پیش از اقای عباس قنبری در سایت شاپ دی وی بی خریدم 170000 تومان . اما با وجود نصب و امتحاان همه درایور ها وپلیر های مختلف و زیر و رو کردن همه سایت های ماهواره ای هنوز نتونستم کاری کنم و این کارت پس از اجرای برنامه هیج سیگنالی رو دریافت نمیکنه و ضمنا اصلا با سوییچ کار نمی کنه. تو سایتها که میگشتم مثل خودم چند نفر هم بودن. یک جا یه نفر بهم گفت این بابا کلاه برداره و احتمالا کارت سوخته یا دسته 2 بهت انداخته. حالا اصلا این کارت تعمیر میشه؟
    ولا من برای دوستم یه 6920 خرید عالیه...اما خیلی وقته از عباس قنبری خبری نیست
    سایتش که بسته شد. نمیدونم چی شده

14. نمایش تمام تشکر های aria1500 در این پست:

WDQWF (10th June 2012)

jaber226 آواتار ها
    عنوان کاربر
    عضو کیان ست
    تشکر ها
    0
    8 سپاس از2 پست

نمیدونم این پیام من پاک خواهد شد یا نه ولی قصد تبلغ ندارم هدفم فقط کمک به دوستان هستش بنده تعمیرکار انواع کارتهای DVB و انواع رسیور هستم اگه دوستان مشکلی دارند می تونن پیام بدن تا در صورت لوزم و تا اونجایی که ممکن هست راهنمایی کنم متشکرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع